بازاریابی محتوا

3 حداقل تاکتیک بازاریابی B2B در طول COVID-19

بسیاری از مشاغل کوچک (از جمله ما!) با بحران کنونی سازگار شده اند. آنها تمام تلاش خود را برای خدمت به مشتریان فعلی انجام می دهند در حالی که سعی می کنند مشاغل جدیدی ایجاد کنند که برای حفاظت از آب بسیار مهم باشد. بازاریابی دیجیتال یک ابزار قدرتمند برای دستیابی به این دو مورد است. و در بحران کنونی COVID-19 ، همه با بازاریابی خود کمی متفاوت برخورد می کنند. برخی به برنامه های موجود پایبند هستند ، برخی کوچک می شوند و برخی دیگر تشدید می شوند.

وقتی مشتریان به سراغ ما می آیند و نحوه کاهش را می پرسند ، ما توصیه های خود را بر اساس اهداف و بودجه شخصی ارائه می دهیم. اما ما می دانیم که مشاغل کوچک از هر توصیه ای که می توانند در حال حاضر دریافت کنند قدردانی می کنند ، بنابراین ما چند مورد را جمع آوری کرده ایم که فکر می کنیم ، صرف نظر از وضعیت شما ، باید در این مدت نگه دارید (یا شروع کنید!). ما این لیست را انتخاب کردیم زیرا این تاکتیک ها نتایج ثابتی به همراه دارد و پیاده سازی آنها نسبتاً ارزان خواهد بود.

اما قبل از رسیدن به لیست ، اعتراف کنید:

می دانیم ، می دانیم. از شنیدن نحوه برخورد “همه شرکت های روی زمین” با COVID-19 خسته شده اید.

نوشته های مشابه

اما فکرش را بکنید. اخیراً شخصی در مورد نحوه انجام تجارت در حال حاضر با شما صحبت کرده است و این بسیار مفید بود. (امتیاز اضافی در صورتی که لحن ناشنوا نبود و جنبه واقعی فرهنگ شرکت آنها را نشان می داد).

من بالای مطب دامپزشکی سگم هستم. (بر سر قهرمانان بیمارستان دامپزشکی وست آربور فریاد کشید!). آنها یک خبرنامه مفید و آموزنده برای مشتریان خود ارسال کردند. این جزوه شامل یک ویدئو در مورد نحوه ملاقات دامپزشکان است. پس از تماشای ویدئو ، می دانستم چه انتظاری باید داشته باشم و برای حفظ قرار بعدی خود احساس امنیت می کنم. اما سگ من راضی نبود.

اکنون در لیست…

هفته ای دوبار در لینکدین پست کنید

برای بازاریابی B2B ، LinkedIn مهمترین بستر رسانه های اجتماعی است. ارسال اطلاعات مفید و مرتبط در LinkedIn رهبری فکری را نشان می دهد و به شما نشان می دهد که شرکت شما برای خدمت به مشتریان شما ، صنعت شما یا بهتر از آن چه می کند. تا بتوانید برنامه رسانه های اجتماعی خود را دوباره با قدرت کامل اجرا کنید ، فقط در LinkedIn بمانید. اگر پهنای باند برای ارسال در تمام کانال های اجتماعی خود دارید ، فقط محتوای اصلی LinkedIn خود را با توجه به طول و لحن کار در کانال های دیگر تنظیم کنید.

در اینجا چند نمونه عالی از هر دو مشتری ما وجود دارد که هر دو آنها مشاغل حیاتی محسوب می شوند و هر دوی آنها برای برقراری انتظارات در مورد خدمات در حال حاضر با نیاز به ارتباط واضح با مشتریان خود روبرو هستند:

2. یک کمپین تبلیغاتی پولی راه اندازی کنید

اگر هنوز این کار را نکرده اید – این شانس شماست. ترافیک اینترنت در حال افزایش است ، تبلیغات پولی در حال حاضر ارزان هستند و تبلیغ کنندگان کمتری وجود دارد بنابراین ROI در مبارزات PPC بیشتر از همیشه است.

همچنین ممکن است بخواهید یک کمپین YouTube را در نظر بگیرید. آنها می توانند به ایجاد آگاهی از نام تجاری ، افزایش تولید سرنخ و افزایش ترافیک به سایت شما کمک کنند. YouTube (دومین موتور جستجوی بزرگ بعد از Google) حتی به شما کمک می کند شانس یافتن کانال YouTube خود را از طریق جستجوی ارگانیک افزایش دهید. شما می توانید به طور خاص مخاطبان مورد نظر خود را هدف قرار دهید. از محتوای ویدئویی موجود که در دست دارید استفاده کنید – یا چیزی را در خانه روی لپ تاپ خود ایجاد کنید. ما اخیراً یک تبلیغ برای YouTube ایجاد کرده ایم. و بله ، ما بی شرمانه سگ اداری ناز خود ، داگ را معرفی کردیم. اما هی – شما در حال حاضر در خانه با یک سگ ، بچه یا گربه زیبا یا شاید حتی یک گیاه آپارتمانی خیره کننده هستید – بنابراین ترک کنید!

3. این خبرنامه را نگه دارید

یک روزنامه خوب انجام شده چیز زیبایی است. آنها راهی عالی برای برقراری ارتباط با مشتریان فعلی یا استخدام مشتریان احتمالی شما هستند. در حقیقت ، داده های HubSpot به ما نشان داده است که برای برخی از مشتریان ما ، خبرنامه ها بر هزاران درآمد و حتی برنده شدن معاملات کمک کرده است.

مخاطبان و اهداف شما راهنمای نوع محتوایی است که در خبرنامه خود منتشر می کنید. به عنوان مثال ، اگر هدف شما تولید سرنخ است ، ممکن است بخواهید موارد تحقیقاتی و مقالات وبلاگ را وارد کنید که شرکت شما را به عنوان رهبر معرفی می کند. نکته اصلی این است که پیام های خود را ساده ، مفید و واقعی نگه دارید.

و فراموش نکنید که یک ویدیو (مانند دامپزشک من!) قرار دهید. ویدئو اغلب بهترین منطقه در خبرنامه است.

چند هفته دیگر ما نمونه هایی را در وبلاگ خود برای خبرنامه هایی ارسال می کنیم که برای مشتریان و کل گروه مغز موثر بوده است.

پیشنهاد پاداش: روی وبلاگ خود کار کنید

وبلاگ ها یک تاکتیک با تلاش بالا و مفید هستند که به رتبه بندی جستجوی شما کمک می کند و شما را به عنوان یک رهبر فکری معرفی می کند. ما شما را تشویق می کنیم که از وبلاگ خود برای پاسخگویی به سوالات و نگرانی های مشتریان خود استفاده کنید. وبلاگ شما باید کمتر در فروش (هر چند ذکر دقیق خدمات یا افراد شما خوب است) نیز مشارکت داشته باشد بیشتر در مورد کمک. تازه وارد وبلاگ ها شده اید؟ در اینجا مجموعه دو قسمتی ما در مورد اصول وبلاگ نویسی B2B برای شروع کار آمده است:

مبانی وبلاگ نویسی B2B قسمت 1

مبانی وبلاگ نویسی B2B قسمت 2

بازاریابی در طول COVID-19 به این معنی است که در مواقعی که به شما نیاز دارند ، آنجا باشید

بهترین کار در حال حاضر این است که وقتی مردم به شما نیاز دارند آنجا باشید. اگر در رسانه های اجتماعی ، ایمیل و جلوی وبلاگ تاریک هستید ، فرصتی را برای پاسخ به سوالات و ارائه کمک به مشتریان و مشتریان احتمالی از دست می دهید.

ما می دانیم که ممکن است خوانندگان ما در حال حاضر نیز به ما احتیاج داشته باشند ، بنابراین ما آنها را تشویق می کنیم تا از مرکز منابع ما دیدن کنند. این مکان جادویی پر از الگوها ، ابزارها ، آزمونها ، آموزشها و لیستهای رایگان است که به شما کمک می کند برنامه های بازاریابی خود را در حال حاضر و مدتها پس از این زمان غیر منتظره پیش ببرید.

بلوک سراسری نمی تواند واقع شود

اگر همچنان در اجرای تاکتیک های ذکر شده در بالا با مشکل روبرو هستید ، می توانیم به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید تا مغز خود را انتخاب کنیم که چگونه می توانیم استراتژی بازاریابی دیجیتال را توسعه دهیم یا چگونه می توانیم این استراتژی را برای شما اجرا کنیم. در ضمن ، مطمئن باشید ، خلاق باشید و به راه خود ادامه دهید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا