آموزش وردپرس

یک قالب وردپرس سفارشی چقدر هزینه دارد؟

آیا می خواهید بدانید که هزینه ساخت یک قالب وردپرس سفارشی چقدر است؟

ایجاد یک تم سفارشی آزادی و انعطاف زیادی در طرح و طراحی سایت وردپرس شما می دهد. با این حال، بسیاری از مردم تم سفارشی را انتخاب نمی کنند زیرا فکر می کنند گران است.

در این مقاله، هزینه یک قالب وردپرس سفارشی و همچنین چند نکته در مورد اینکه چگونه می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید و از پرداخت بیش از حد جلوگیری کنید را به اشتراک خواهیم گذاشت.

یک قالب وردپرس سفارشی چقدر هزینه دارد؟ 7

قالب وردپرس سفارشی چیست؟

یک پوسته وردپرس سفارشی دارای طراحی، چیدمان و مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد است که به طور خاص برای نیازهای کسب و کار شما ساخته شده است.

تم های وردپرس رایگان و ممتاز زیادی در دسترس هستند، اما یک تم وردپرس سفارشی به شرکت یا برند شما کمک می کند تا با ظاهری منحصر به فرد متمایز شود.

مزیت دریافت یک پوسته وردپرس سفارشی این است که شما توسط محدودیت های یک قالب یا طرح از قبل موجود محدود نمی شوید. شما آزادی کامل دارید که وب سایت خود را سفارشی کنید و هر قابلیت خاصی را در قالب خود داشته باشید.

ایجاد تم های سفارشی استفاده از پلاگین در مقابل استخدام طراح

شما اکنون گزینه های زیادی برای انتخاب در هنگام ایجاد یک پوسته وردپرس دارید. تم سازهای DIY وجود دارد که می توانید به تنهایی از آنها استفاده کنید یا می توانید یک طراح و آژانس مستقل را برای ایجاد یک پوسته وردپرس استخدام کنید.

بیایید نگاهی دقیق‌تر بیندازیم که کدام یک بهتر است، استفاده از یک افزونه یا استخدام یک متخصص.

استفاده از افزونه تم ساز وردپرس

برای ایجاد یک قالب وردپرس سفارشی، دیگر نیازی نیست به کسی وابسته باشید که بتواند تم شما را برای شما طراحی و کدنویسی کند.

SeedProd یک صفحه ساز وردپرس است که ایجاد یک تم سفارشی را از ابتدا بدون کدنویسی بسیار آسان کرده است. این قالب های از پیش ساخته شده را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای شروع سریع استفاده کنید یا از یک الگوی خالی برای ایجاد یک تم سفارشی استفاده کنید.

SeedProd تم ها را شروع می کند
یک قالب وردپرس سفارشی چقدر هزینه دارد؟ 8

با استفاده از کشیدن و رها کردن صفحه سازهای DIY، می توانید به راحتی هر عنصر تم خود را سفارشی کنید.

به سادگی بلوک ها را از طرح زمینه خود اضافه و حذف کنید، ترتیب آنها را مجدداً مرتب کنید، رنگ، اندازه، فونت، تصویر پس زمینه را ویرایش کنید، لوگوی خود را اضافه کنید و هر چیزی را در قالب تغییر دهید.

SeedProd سازنده تم را بکشید و رها کنید
یک قالب وردپرس سفارشی چقدر هزینه دارد؟ 9

استفاده از SeedProd بهترین انتخاب است اگر می خواهید تم سفارشی خود را با بودجه ایجاد کنید.

استخدام یک طراح و توسعه دهنده برای ایجاد یک تم سفارشی

از طرف دیگر، ممکن است بتوانید فردی را پیدا کنید که بتواند هم طراحی و هم سایت را بسته به نیاز شما توسعه دهد. با این حال، پیدا کردن فردی که هم در طراحی و هم در کدنویسی عالی باشد، سخت است.

وقتی با یک آژانس خدمات کامل می روید، این یک فروشگاه یک مرحله ای است زیرا آنها طراحان و توسعه دهندگان را در تیم خود دارند. به همین دلیل است که آژانس ها معمولاً گران تر هستند. از طرف دیگر، می توانید یک طراح و توسعه دهنده مستقل را به طور جداگانه استخدام کنید و خودتان پروژه را مدیریت کنید.

با این حال، طراحی و توسعه یک فرآیند خلاقانه است، بنابراین هزینه پروژه بر اساس تخصص، تجربه در زمینه و خلاقیت متفاوت است.

آژانس های توسعه وردپرس معروف ممکن است بیشتر از یک توسعه دهنده یا فریلنسر منفرد هزینه داشته باشند. یک توسعه دهنده معروف وردپرس گاهی اوقات می تواند حتی بیشتر از یک آژانس هزینه کند. به‌علاوه، قرار دادن سفارش‌های تغییر برای اصلاح یک موضوع می‌تواند توسعه آن را گران‌تر کند.

با داشتن محدوده واضح پروژه، هزینه ها را پایین نگه دارید

چه بخواهید یک حرفه ای را استخدام کنید یا یک پلاگین تم ساز را انتخاب کنید، یک نکته حرفه ای برای پایین نگه داشتن هزینه ها داشتن یک محدوده واضح از پروژه است.

به عنوان مثال، وقتی در حال ساختن یک خانه هستید، معمولاً لیستی از ویژگی های مورد نظر خود دارید، مانند 4 اتاق خواب، 3 حمام، اتاق نشیمن و غیره.

شما باید یک لیست مشابه برای وب سایت وردپرس خود تهیه کنید و تمام مواردی را که دوست دارید داشته باشید را فهرست کنید، مانند:

  • صفحه اصلی قابل ویرایش با لغزنده گواهینامه و لیست خدمات
  • صفحه تماس با فرم تماس و نقشه گوگل با قابلیت یافتن مسیرها
  • منطقه گالری برای نمایش آثار
  • بخش وبلاگ با دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی

داشتن یک لیست دقیق، ارائه یک نقل قول دقیق را برای کسی آسان تر می کند. همچنین به محدود کردن هزینه‌های بازنگری یا تغییر سفارش کمک می‌کند و به شما کمک می‌کند تا بودجه خود را حفظ کنید.

عواملی که بر هزینه قالب وردپرس سفارشی تأثیر می گذارد

از آنجایی که هر قالب وردپرس سفارشی به طور خاص برای هر مشتری ساخته شده است، هزینه پروژه بر اساس نیازها متفاوت است.

در زیر برخی از عواملی وجود دارد که بر هزینه قالب سفارشی وردپرس شما تأثیر می گذارد:

ویژگی ها، عملکرد و انتظارات

افزودن ویژگی ها و قابلیت های بیشتر به تم سفارشی شما زمان و هزینه توسعه را افزایش می دهد. معمولاً مشتریان انتظارات بیشتری نسبت به بودجه آنها دارند.

کار با کیفیت بالا با ویژگی های سفارشی زمان بیشتری می برد و از این رو هزینه بیشتری خواهد داشت.

به طور مشابه، ممکن است برای به دست آوردن عملکردی که برای وب سایت خود نیاز دارید، به افزونه های ممتاز وردپرس نیاز داشته باشید. این به هزینه توسعه یک تم سفارشی اضافه می کند.

تغییر سفارشات و تجدید نظر

اگر در اواسط مراحل، محدوده پروژه تم وردپرس سفارشی خود را تغییر دهید، این امر می تواند هزینه شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

در حالی که تغییرات جزئی مشکلی ندارد، فریلنسرها و آژانس‌ها اغلب برای درخواست‌های تغییر عمده هزینه‌های سفارش تغییر می‌گیرند.

میزبانی، نگهداری و پشتیبانی

تم سفارشی وردپرس شامل میزبانی وردپرس، نگهداری وب سایت یا ارائه پشتیبانی پس از تحویل پروژه نمی شود.

برخی از آژانس ها و فریلنسرها ممکن است این خدمات را با هزینه اضافی ارائه دهند.

یک قالب وردپرس سفارشی در واقع چقدر هزینه دارد؟

هزینه ساخت یک پوسته وردپرس سفارشی
یک قالب وردپرس سفارشی چقدر هزینه دارد؟ 10

قبلاً توضیح اینکه یک قالب وردپرس سفارشی با اعداد ثابت چقدر هزینه دارد بسیار دشوار بود زیرا چندین فاکتور وجود داشت که باید در نظر گرفته شود.

با این حال، اگر یک صفحه ساز وردپرس را بکشید و رها کنید، هزینه ساخت یک تم وردپرس سفارشی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

به عنوان مثال، SeedProd سازنده تم خود را در طرح Pro ارائه می دهد که از 199.50 دلار در سال شروع می شود. شما به سادگی می توانید از این افزونه استفاده کنید تا خودتان یک وردپرس سفارشی ایجاد کنید. به علاوه، اگر اضافه کنید که با هزینه میزبانی وب، دامنه و گواهی SSL، می توانید به راحتی یک تم سفارشی با کمتر از 500 دلار بسازید.

این روزها، حتی تعداد زیادی از فریلنسرها هم اکنون از صفحه سازهای کشیدن و رها کردن برای ایجاد تم های سفارشی وردپرس استفاده می کنند زیرا به آنها کمک می کند تا وب سایت های سفارشی را سریعتر بسازند.

برای جزئیات بیشتر می توانید راهنمای دقیق ما را در مورد هزینه واقعی ساخت یک وب سایت وردپرس ببینید.

از سوی دیگر، زمانی که یک فریلنسر یا یک آژانس استخدام می‌کنید، هزینه یک قالب وردپرس سفارشی برای یک وب‌سایت تجاری/شخصی می‌تواند بین 1500 تا 5000 دلار هزینه داشته باشد. یک پوسته وردپرس سفارشی با ویژگی های داخلی اضافی یا افزونه های همراه می تواند بین 6000 تا 10000 دلار هزینه داشته باشد.

اگر یک پروژه پیچیده در سطح سازمانی دارید، غیر معمول نیست که قیمت پروژه تم سفارشی به بالای 30000 دلار برسد.

بنابراین، ما به شدت توصیه می کنیم از صفحه ساز برای ایجاد یک تم سفارشی استفاده کنید زیرا هزینه کل کمتر خواهد بود و نیازی به صرف هزینه زیادی برای فریلنسرها و آژانس ها ندارید.

چگونه از پرداخت بیش از حد برای قالب وردپرس سفارشی جلوگیری کنیم؟

از خرج کردن بیش از حد روی موضوع سفارشی خودداری کنید
یک قالب وردپرس سفارشی چقدر هزینه دارد؟ 11

با بیش از یک دهه تجربه در صنعت وردپرس، ما چند نکته داریم که می توانید از آنها برای جلوگیری از پرداخت بیش از حد برای یک قالب وردپرس سفارشی استفاده کنید.

در صورت امکان نمونه های وب سایت زنده را برای الهام گرفتن پیدا کنید

همراهی با یک محدوده دقیق و داشتن لیستی از الهامات واقعاً به روند طراحی کمک می کند.

می‌توانید فهرستی از وب‌سایت‌ها داشته باشید و آنچه را که در مورد هر یک از آنها دوست دارید، فهرست کنید.

این به طراح ایده روشنی از آنچه شما به دنبال آن هستید می دهد، این باعث کاهش تجدید نظر و هزینه کلی می شود.

از پلاگین های پرمیوم در مقابل عملکرد سفارشی ساخته شده استفاده کنید

اکثر متخصصان معتبر وردپرس همیشه یک افزونه ممتاز وردپرس را در مقابل ساختن آن از ابتدا انتخاب می کنند زیرا کارآمدتر است و در هزینه صرفه جویی می کند.

با این حال، به عنوان یک مشتری، ما همیشه توصیه می کنیم که خودتان نیز تحقیق کنید. اغلب توسعه‌دهنده‌ای که انتخاب می‌کنید ممکن است پیشنهادهای دیگری داشته باشد، و مهم است که بدانید چرا آنها تصمیم می‌گیرند یک افزونه را بر دیگری انتخاب کنند.

تم های ممتاز را در مقابل ساخت از ابتدا سفارشی کنید

یکی از راه‌های کاهش قابل توجه هزینه در حالی که ظاهر و احساس «سفارشی» به دست می‌آید، یافتن یک تم موجود است که 90 درصد از آنچه شما می‌خواهید را داشته باشد. در حالی که این موضوع مفهوم تم سفارشی را تقلب می کند، می تواند هزینه کلی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

سازندگان صفحات قدرتمند وردپرس مانند SeedProd، Beaver Builder و Divi با کشیدن و رها کردن، صنعت کاملا جدیدی از اسمبلرهای وب سایت را به وجود آورده اند. آنها با قالب های مختلفی ارائه می شوند، بنابراین می توانید به راحتی یکی را انتخاب کنید و آن را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید.

مونتاژکنندگان وب سایت های حرفه ای از افزونه های موجود وردپرس همراه با یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن استفاده می کنند تا یک سایت وردپرسی با ظاهر سفارشی با قیمت بسیار مقرون به صرفه تر بسازند.

توسعه دهنده یا آژانس مناسب برای قالب وردپرس سفارشی را پیدا کنید

یک آژانس یا یک طراح استخدام کنید
یک قالب وردپرس سفارشی چقدر هزینه دارد؟ 12

با توجه به سهولت استفاده و مانع ورود کم، طیف گسترده ای از افراد و شرکت ها وجود دارند که خدمات تم سفارشی وردپرس را ارائه می دهند.

پیدا کردن یک توسعه دهنده یا آژانس با تجربه و مهارت مناسب می تواند کمی دشوار باشد. به خصوص به این دلیل که بسیاری از «ساختارهای وب سایت» خود را توسعه دهنده نیز می نامند.

در اینجا چند مکان وجود دارد که می توانید توسعه دهندگان با تجربه برای پروژه تم وردپرس سفارشی خود را پیدا کنید.

Codeable – این انتخاب شماره 1 ما برای یافتن توسعه دهندگان وردپرس با کیفیت بالا است که توسط یک تیم متخصص بررسی می شوند. می توانید پروژه خود را در آنجا پست کنید و یک برآورد رایگان دریافت کنید.

WPHired – این یک تابلوی شغلی است که می توانید مشاغل وردپرس خود را در آن پست کنید. سپس توسعه دهندگان می توانند برای این کار درخواست دهند و شما می توانید پروژه خود را با آنها در میان بگذارید. شما باید به دنبال توسعه دهندگان با تجربه و مهارت های مرتبط باشید.

مشاغل وردپرس – یکی دیگر از تابلوهای شغلی خاص وردپرس که در آن می توانید شغل ارسال کنید و با توسعه دهندگان مصاحبه کنید.

Upwork – یک وب سایت فریلنسینگ آنلاین که می توانید شغل خود را پست کنید و با توسعه دهندگان از سراسر جهان مصاحبه کنید. این به شما امکان می دهد توسعه دهندگانی را با نرخ های پایین تر پیدا کنید. این یک جامعه بزرگ با طراحان و توسعه دهندگان با مهارت ها و تخصص های مختلف است.

یک قالب وردپرس سفارشی می تواند وب سایت شما را با طراحی منحصر به فرد و ویژگی های سفارشی خود متمایز کند. با این حال، همه مبتدیان و مشاغل کوچک نمی توانند فوراً این کار را بپردازند.

اگر تازه شروع به کار کرده اید، می توانید از یک صفحه ساز مانند SeedProd یا یک تم چند منظوره ممتاز برای ساخت تم وب سایت خود با کسری از قیمت استفاده کنید.

با یک موضوع سفارشی، برندسازی منحصربه‌فرد، طراحی سفارشی و قابلیت‌های سفارشی را دریافت می‌کنید که به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر کسب‌وکار خود را رشد دهید و به شما برتری نسبت به رقبای خود بدهید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا متوجه شوید که یک قالب وردپرس سفارشی چقدر هزینه دارد و چگونه می توانید از پرداخت بیش از حد جلوگیری کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد بهترین تولید کننده نام تجاری رایگان و نحوه ثبت نام دامنه را ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست یک قالب وردپرس سفارشی چقدر هزینه دارد؟ اولین بار در روشا وب ظاهر شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا