بازاریابی محتوا

چگونه مشاغل می توانند تحقیقات کلید واژه رایگان انجام دهند

دوست ما ، کوینسی اسمیت ، این هفته میزبان وبلاگ ها است. او بر SEO و تجزیه و تحلیل در Ampjar ، یک پلت فرم بازاریابی از برند به برند ، نظارت می کند. او علاقه زیادی به IPA ، قهوه قوی و سفرهای مجرد دارد.

تحقیقات کلمات کلیدی یکی از پایه های اصلی بازاریابی ورودی است و باید پایه و اساس تمام محتوایی باشد که در سایت خود تولید می کنید.

با این حال ، اگر شما یک شرکت نوپا یا یک شرکت کوچک و متوسط ​​هستید ، ممکن است احساس کنید که نمی توانید بخشی از بودجه خود را برای ابزارهای گران قیمت تحقیق کلمات کلیدی توجیه کنید.

خوشبختانه مجبور نیستید. در این پست ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه مشاغل می توانند به طور رایگان در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنند. به خواندن ادامه دهید و ما شما را پر می کنیم!

تحقیق کلید واژه چیست و چرا ارزشمند است؟

تحقیق در مورد کلمات کلیدی عبارت است از یافتن کلمات و عباراتی که مشتریان مورد نظر شما به صورت آنلاین جستجو می کنند و سپس با تجزیه و تحلیل میزان رقابت آنها را تأیید می کنند.

دانستن این به شما کمک می کند:

  • مطالب مرتبط را که در SERP رتبه بندی شده اند بنویسید – می توانید پست های وبلاگ و صفحات وب خود را در مورد کلمات کلیدی خاصی که شانس رتبه بندی آنها را در یک صفحه از SERP دارید بهینه کنید و مطالبی را بنویسید که مشتریان شما واقعاً می خواهند بخوانند.
  • ترافیک جستجو را در سایت خود ایجاد کنید – رتبه بندی کلمات کلیدی به شما کمک می کند ترافیک وب سایت ارگانیک و هدفمند را برای وب سایت تجاری یا فروشگاه تجارت الکترونیکی خود ایجاد کنید.
  • تبدیل و فروش را افزایش دهید صفحات و محتوایی که در اطراف کلمات کلیدی خود ایجاد می کنید می تواند منجر به کسب امتیاز ، فروش و در نهایت کمک به رشد کسب و کار شما شود.

بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی رایگان

بسیاری از ابزارهای رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای یافتن و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی احتمالی استفاده کنید. اینجا برخی از علاقه مندی های ما وجود دارد.

ارائه می دهد

Ubersuggest نیل پاتل احتمالاً بهترین ابزار تحقیق کلید واژه رایگان در بازار است. به شما این امکان را می دهد که انبوهی از پیشنهادات کلید واژه بلند را در موضوعات گسترده ایجاد کرده و حجم جستجو و رقابت آنها را در یک نگاه بررسی کنید. همچنین می توانید از آن برای مهندسی معکوس سایت های دیگر استفاده کنید و ببینید چرا رقبای شما رتبه بندی می شوند.

کاربرگ‌نگار Google

Google Sheets در واقع یک نسخه رایگان مبتنی بر وب از Microsoft Excel است. می توانید از آن برای سازماندهی داده هایی که در حین تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود جمع آوری کرده اید و آنها را در محتوای آینده ترسیم کنید ، استفاده کنید.

Google Trends

ابزار کلید واژه Google Trends

Google Trends به شما امکان می دهد محبوبیت کلمات کلیدی را در طول زمان مقایسه کنید تا ببینید آیا آنها در حال افزایش یا کاهش هستند. این می تواند یک ابزار عالی برای یافتن کلمات کلیدی “مد روز” و تأیید ایده ها برای کلمات کلیدی شما باشد.

نحوه انجام کلمات کلیدی – یک مثال نماینده

ساده ترین روش برای توضیح کلمه کلیدی تحقیق در زمینه است ، بنابراین ، به منظور این توضیح ، ما بر یک تجارت خیالی تمرکز می کنیم. بگذارید آن را وسایل ماهیگیری مت نامید.

با شرکت آشنا شوید

Matt’s Fishing Equipment یک فروشگاه تجارت الکترونیک است که تجهیزات و ملزومات را به فروش می رساند. مت به طور سنتی از تبلیغات پولی برای افزایش ترافیک استفاده می کرد و اکنون می خواهد بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) را به عنوان وسیله ای برای سوق کاربران هدفمند به سایت خود در آینده آزمایش کند.

مت می داند که باید در موضوعات مرتبط با ماهیگیری مطالبی بنویسد که خریداران در واقع به دنبال آن هستند. به عبارت دیگر ، او باید کلمات کلیدی را با آن پیدا کند حجم جستجوی ماهانه خوب است.

او همچنین باید مطمئن شود که شانس رتبه بندی در یک صفحه از صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای آن کلمات کلیدی را دارد ، تا بتواند ترافیک جستجو را به صفحه وب خود برساند ، به این معنی که باید در مورد آن فکر کند رقابت کلمات کلیدی

در زیر مراحل گام به گام او را دنبال می کند.

مرحله اول: کلمات کلیدی بالقوه را با استفاده از Ubersuggest پیدا کنید

اولین قدم ایجاد لیستی از کلمات کلیدی احتمالی است که ممکن است بخواهید آنها را هدف قرار دهید. ما می توانیم با استفاده از Ubersuggest برخی از کلمات کلیدی را ایجاد کنیم.

برای انجام این کار ، با فکر کردن در مورد برخی از “اصطلاحات هدف” – اصطلاحات واضح و گسترده ای که فکر می کنید به طور شهودی با طاقچه تجاری شما مرتبط هستند – شروع کنید و آنها را بنویسید.

اگر به تجارت خیالی ما ، عرضه ماهیگیری مت ، پایبند باشید ، یک اصطلاح هدف ممکن است چیزی مشابه باشد “بهترین میله های ماهیگیری”به اگر هنوز سر خود را می خارانید ، با تیم فروش یا پشتیبانی خود تماس بگیرید و از آنها بپرسید که دائماً چه س questionsالاتی می شنوند و از آنها به عنوان یک سکوی پرش استفاده می کنند.

سپس ، این عبارت را در Ubersuggest تایپ کرده و روی «جستجو» کلیک کنید.

شما یک جدول با 5 ستون خواهید دید: کلمات کلیدی ، حجم ، روند ، هزینه برای کلیک ، PD (مشکل پرداخت شده) و SD (مشکل SEO). از آنجا که مت به تبلیغات پولی علاقه ای ندارد (او کلمات کلیدی ارگانیک را مطالعه می کند ، به خاطر دارید؟) ، او عمدتا به ستون کلمات کلیدی ، حجم و ستون های SD علاقه مند است.

بلافاصله ، مت چند پیشنهاد کلید واژه پیدا می کند که ارزش هدف گذاری دارند ، مانند “بهترین میله ماهیگیری باس” و “بهترین میله ماهیگیری برای گربه ماهی”به هر دوی این اصطلاحات دارای بیش از 1000 جستجوی ماهانه و نمره رقابتی نسبتاً پایین SEO هستند ، به این معنی که شانس خوبی برای تسلط بر SERP برای آنها وجود دارد.

Ubersuggest example چگونه مشاغل می توانند تحقیقات کلید واژه رایگان انجام دهند

حجم جستجوی ماهانه برابر و نمره SD به کسب و کار شما بستگی دارد. برخی از مشاغل خوشحال می شوند شرایط را با حجم حداکثر 50 مورد هدف قرار دهند ، در حالی که برخی دیگر به دنبال ماهی های بزرگتر هستند (با هدف کلمه).

یک قاعده کلی خوب این است که به آنچه می فروشید نگاه کنید – مت در مقایسه با شرکتی که اتومبیل می فروشد که ممکن است فقط به چند صد بازدیدکننده نیاز داشته باشد ، برای فروش وسایل ماهیگیری خود به کلمات کلیدی محبوب تری نیاز دارد.

می توانید کمی جلوتر بروید و آدرس رقیب خود را در Ubersuggest تایپ کنید و ببینید کدام کلمات کلیدی رتبه بندی شده اند. این امر نه تنها به شما کمک می کند تا شرایطی را که می توانید هدف قرار دهید شناسایی کنید ، بلکه برنامه حمله خود را بر اساس آنچه برای سایر شرکت ها کار می کند اولویت بندی کنید.

مرحله دوم: یافته های خود را با استفاده از برگه های Google ثبت کنید

می توانید ایده های کلمه کلیدی بالقوه ای را که در برگه های Google پیدا می کنید ، ثبت کنید. من توصیه می کنم چندین ستون برای مواردی مانند حجم ، مشکل ، طول تقریبی مقاله ، عنوان ، کلمه کلیدی ، رقابت (آسان ، متوسط ​​، سخت) ، وضعیت تکمیل و غیره ایجاد کنید.

Matt Fishing تحقیقات کلمات کلیدی را در Google Sheets ارائه می دهد

مرحله سوم: ایده های خود را تأیید کرده و بهترین ایده ها را در اولویت قرار دهید

هنگامی که یک لیست بزرگ از ایده های کلمات کلیدی دارید ، باید آنها را تأیید کنید تا بهترین مکان ها را برای شروع مشخص کنید.
برای انجام این کار ، توصیه می کنیم آنها را در Google تایپ کنید تا ببینید کدام سایت ها قبلاً برای آنها رتبه بندی شده اند و کیفیت محتوای آنها را ارزیابی کنید. اگر ضعیف نوشته شده باشد ، قدیمی یا کوتاه باشد ، ممکن است رتبه بندی آسان تر باشد.

یک یادداشت سریع در مورد طول محتوا – روزهایی که برای نوشتن رتبه بهتر باید بیشتر بنویسید در حال محو شدن است و توصیه ما این است که آنقدر بنویسید که موضوع را به طور کامل پوشش دهید. با این حال ، گوگل دست خود را در اینجا می گذارد و آنچه در رتبه بندی در صفحه 1 مشاهده می کنید ، بهترین نتایج را برای این موضوع می بیند. می توانید از این به نفع خود استفاده کنید و مدت زمان هر صفحه را ببینید و اجازه دهید به عنوان پایه ای برای ایجاد شما عمل کند.

همچنین می توانید شرایط را به ابزارهایی مانند Google Trends وصل کنید تا ببینید آیا آنها بالا یا پایین می روند.

از کجا شروع کنیم

اگرچه خیلی پیچیده نیست ، تحقیقات کلمات کلیدی زمانی که شما تازه شروع به کار کرده اید می تواند زمان زیادی طول بکشد.

توصیه ما این است که برخی از موضوعات گسترده را که ممکن است کلمات کلیدی برای تمرکز خوب باشند ، شروع کنید و سپس مراحل بالا را دنبال کنید. هنگامی که لیستی از 10 تا 50 کلمه کلیدی دارید که ارزش هدف گذاری دارند ، آماده شروع به نوشتن هستید!

با موفقیت!

اگر می خواهید از ما برای متناسب با کلمات کلیدی استراتژی بازاریابی کمک بگیرید ، برایان اسمیت ، مدیر اجرایی WBG را بشناسید. او یک پسر سرگرم کننده است و می تواند به شما در شروع کار کمک کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا