آموزش وردپرس

نحوه جذب و مدیریت موثر وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس

آیا به دنبال راه هایی برای جذب وبلاگ نویسان مهمان و مدیریت آنها در وردپرس هستید؟

وبلاگ مهمان یک راه قدرتمند برای جلب توجه و ایجاد آگاهی از برند است. شما می توانید انواع مختلف محتوا را با ارسال پست مهمان و افزایش ترافیک خود تبلیغ کنید.

در این مقاله نحوه جذب و مدیریت موثر وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

نوشته های مشابه

مزایای دریافت پست مهمان برای ناشران

وبلاگ مهمان مزایای زیادی برای نویسنده مهمان یا شرکتی که نمایندگی می کند دارد و به آنها کمک می کند تبلیغات و لینک های ورودی به وب سایت خود را دریافت کنند.

اما شما به عنوان ناشر چه چیزی دارید؟

در اینجا برخی از مزایای دریافت پست مهمان در وب سایت شما آورده شده است.

  • یک دیدگاه جدید – هر نویسنده با نوشته خود دیدگاه منحصر به فرد خود را به ارمغان می آورد. مخاطبان شما یک تغییر کوچک در سرعت و ایده ها را دوست خواهند داشت.
  • مخاطب جدید – اغلب نویسنده مهمان پست منتشر شده را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد. این کار باعث جذب کاربران جدید به سایت شما و افزایش مخاطبان شما می شود.
  • اتصال جدید – با اجازه دادن به طرف مقابل برای پست مهمان در سایت شما، می توانید با او ارتباط برقرار کنید. این شانس شما را برای کمک به یکدیگر در آینده افزایش می دهد.
  • انتشار جدید – پست دیگری در سایت خود دریافت می کنید که مجبور به نوشتن آن نبودید. می توانید از این زمان برای تمرکز بر افزایش سایر حوزه های برند خود استفاده کنید.

اکنون که مزایای دریافت پست مهمان در سایت خود را می بینید، بیایید دریابیم که چگونه وبلاگ نویسان مهمان را در وردپرس جذب کنیم.

جذب وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید وبلاگ نویسان مهمان را در وردپرس جذب کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار ایجاد صفحه ای است که برای ما در سایت خود نوشته شده است.

می‌توانید جزئیات ارسال پست‌های مهمان را برجسته کنید و دستورالعمل‌های تبلیغاتی را به نویسندگان در صفحه «برای ما بنویسید» ارائه دهید. اگر موضوعات خاصی برای تعامل دارید، می‌توانید آن‌ها را نیز در صفحه فهرست کنید.

یک بخش برای ما بنویسید

علاوه بر این، ممکن است بخواهید این صفحه را برای بازدیدکنندگان خود قابل مشاهده کنید. می توانید پیوند را در قسمت ناوبری اصلی سایت وردپرس خود مانند منوی بالا یا نوار کناری قرار دهید.

به غیر از آن، می‌توانید صفحه «برای ما بنویسید» را بعد از هر پست در بیو نویسنده یا هر پست نویسنده مهمان قرار دهید.

نکته پاداش: شما می توانید با استفاده از SeedProd صفحات نوشتاری شگفت انگیزی برای ما ایجاد کنید. این بهترین افزونه صفحه فرود برای وردپرس است و سازنده کشیدن و رها کردن را به همراه بسیاری از گزینه های سفارشی سازی ارائه می دهد. برای جزئیات بیشتر می توانید راهنمای دقیق ما را در مورد نحوه ایجاد صفحه فرود در وردپرس دنبال کنید.

راه دیگری برای جذب وبلاگ نویسان به وب سایت خود این است که به آنها جایزه نقدی بدهید. قیمت های متفاوتی را می توان برای انواع محتوا تعیین کرد.

به عنوان مثال، مجله DAME به نویسندگان مهمان 150 دلار جایزه نقدی برای مقالات و 300 تا 500 دلار برای ویژگی های گزارش شده ارائه می دهد.

سایت هایی که برای پست مهمان هزینه می کنند

همچنین می‌توانید با ارسال مهمان در سایت‌های دیگر با کسب‌وکارهای دیگر همکاری کنید و به نویسندگان آن‌ها اجازه دهید تا مهمان در وب‌سایت شما پست کنند.

وبلاگ نویسان اغلب تمایل دارند پست های مهمان را برگردانند، که می تواند موفقیت آمیز باشد، به خصوص اگر شما در همان جایگاه باشید.

در نهایت، می توانید به جوامع مختلف وبلاگ نویسان مهمان بپیوندید و به دنبال فرصت هایی برای جذب پست های مهمان جدید به وب سایت خود باشید.

هنگامی که می دانید چگونه وبلاگ نویسان مهمان را جذب کنید، بیایید دریابیم که چگونه پست های مهمان را در وبلاگ وردپرس خود دریافت کنید.

دریافت پست مهمان در وردپرس

راه های مختلفی برای دریافت پست مهمان در وردپرس وجود دارد. ساده ترین راه این است که به کاربران اجازه دهید پست های مهمان را از قسمت جلویی سایت وردپرس شما ارسال کنند.

به این ترتیب، شما مجبور نخواهید بود به بخش مدیریت وردپرس دسترسی داشته باشید یا از کاربران بخواهید که ثبت نام کنند. وبلاگ نویسان مهمان به سادگی می توانند محتوای خود را با استفاده از یک فرم پس از ارسال بارگذاری کنند.

برای این آموزش از WPForms استفاده خواهیم کرد. این بهترین افزونه فرم برای وردپرس است و فرم ساز کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد. این افزونه یک افزونه ارسال پست ارائه می دهد که آپلود محتوا در سایت شما را برای کاربران آسان می کند.

شما به نسخه WPForms Pro نیاز دارید زیرا شامل افزونه ارسال پست است.

ابتدا باید افزونه WPForms را نصب و اجرا کنید. اگر به کمک نیاز دارید، فقط راهنمای ما را در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس دنبال کنید.

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به آن سوئیچ کنید WPForms »تنظیمات از قسمت مدیریت وردپرس خود و کلید مجوز را وارد کنید. می توانید کلید مجوز را در قسمت حساب WPForms پیدا کنید.

کلید مجوز WPForms را وارد کنید

بعد، شما باید به WPForms »افزونه ها صفحه. سپس به سمت پایین به افزونه ارسال ارسال بروید و روی دکمه «نصب» کلیک کنید. افزونه به صورت خودکار نصب و فعال می شود.

افزونه ارسال ارسال WPForms را نصب کنید

پس از نصب افزونه، اکنون آماده ایجاد فرم ارسال پست خود هستید. برای شروع کافیست به WPForms »افزودن جدید برای اجرای فرم ساز WPForm.

در مرحله بعد، پیش بروید و یک نام برای فرم خود وارد کنید و سپس الگوی “Post Submission Form” را در ناحیه Select Template انتخاب کنید.

یک قالب فرم ارسال وبلاگ را انتخاب کنید

اکنون می توانید از کشیدن و رها کردن سازنده برای سفارشی کردن فرم خود استفاده کنید. به سادگی فیلدهای فرم جدید را با کشیدن آنها از گزینه ها به سمت چپ خود و قرار دادن آنها در هر کجای فرم اضافه کنید.

فیلدهای فرم جدید را اضافه کنید

WPForms همچنین به شما اجازه می دهد تا هر فیلد را به صورت جداگانه شخصی سازی کنید. به سادگی روی هر قسمتی که می خواهید ویرایش کنید کلیک کنید و گزینه هایی برای تغییر برچسب، اندازه، قالب آن، اضافه کردن توضیحات و موارد دیگر را مشاهده خواهید کرد.

هنگامی که سفارشی کردن فرم ارسال پست خود را انجام دادید، می توانید به برگه تنظیمات بروید.

در تنظیمات کلی می توانید نام فرم، توضیحات فرم، تغییر متن دکمه ارسال، ویرایش گزینه حفاظت در برابر هرزنامه، فعال کردن ارسال فرم AJAX و غیره را ویرایش کنید.

تنظیمات فرم عمومی

سپس می‌توانید به تب تنظیمات هشدارها بروید تا آدرس ایمیل و اعلان‌هایی را که هنگام ارسال پست مهمان با استفاده از فرم دریافت می‌کنید، تغییر دهید.

پس از انجام این کار، می توانید به برگه تنظیمات گواهی رفته و پیامی را ویرایش کنید که افراد به محض ارسال فرم مشاهده خواهند کرد. WPForms به شما امکان می دهد پیامی را مشاهده کنید، کاربران را به یک URL جدید هدایت کنید یا یک صفحه را مشاهده کنید.

سپس، پیش بروید و روی تب تنظیمات پست کلیک کنید تا هر فیلد فرم را به فیلدهای مناسب در وردپرس نگاشت کنید.

تنظیمات ارسال پست را تغییر دهید

اکنون تنظیمات خود را ذخیره کنید تا فرم ارسال پست خود را ذخیره کنید و از فرم ساز خارج شوید.

در مرحله بعد، باید فرم ارسال پست مهمان خود را به سایت خود اضافه کنید. می توانید این کار را با افزودن یک صفحه جدید یا ویرایش صفحه موجود انجام دهید.

هنگامی که در حال ویرایش بلوک های وردپرس هستید، فقط روی دکمه پلاس (+) کلیک کنید و یک بلوک WPForms اضافه کنید.

WPForms را مسدود کنید

در مرحله بعد، باید فرم ارسال پست خود را از منوی کشویی در بلوک WPForms انتخاب کنید.

فرم ارسال پست خود را از منوی کشویی انتخاب کنید

اکنون می توانید به انتشار صفحه خود ادامه دهید و از وب سایت خود بازدید کنید تا فرم ارسال پست را در عمل مشاهده کنید.

نمونه ای از فرم ارسال

به غیر از استفاده از WPForms، راه های دیگری نیز وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد پست های مهمان را در سایت وردپرس شما ارسال کنند. به عنوان مثال، می توانید حساب های وردپرس جداگانه برای هر اهدا کننده ایجاد کنید.

با این حال، این امکان را به نویسندگان مهمان می دهد تا به بخش مدیریت وردپرس شما دسترسی داشته باشند و سایر پست ها و صفحات وبلاگ را در سایت شما مشاهده کنند.

اگر به دنبال گزینه های بیشتری برای دریافت پست های مهمان هستید، لطفا به راهنمای ما در مورد نحوه اجازه دادن به کاربران برای ارسال پست به سایت وردپرس خود مراجعه کنید.

ردیابی ترافیک سایت توسط نویسندگان را تنظیم کنید

هنگامی که شروع به ارسال پست های مهمان کردید، مهم است که بدانید عملکرد آنها چگونه است. یکی از راه‌های ردیابی عملکرد آن‌ها این است که بدانید کدام نویسندگان بیشترین ترافیک را به سایت شما وارد می‌کنند.

به این ترتیب، محبوب ترین نویسنده مهمان را در وب سایت خود خواهید دید. همچنین می توانید بدانید که مخاطبان شما چه محتوایی را دوست دارند تا بتوانید پست های مهمان بیشتری در مورد موضوعات مشابه دریافت کنید.

با MonsterInsights، می توانید به راحتی ردیابی نویسندگی را در Google Analytics تنظیم کنید. MonsterInsights بهترین راه حل تحلیلی برای وردپرس است و بیش از 3 میلیون کسب و کار از آن استفاده می کنند.

افزودن Google Analytics به وردپرس بدون ویرایش کد یا استخدام یک متخصص بسیار آسان است. با افزونه MonsterInsights Dimensions، می توانید محبوب ترین مشارکت کنندگان در وبلاگ خود را شناسایی کنید.

یک نویسنده را از منوی کشویی Custom Dimensions انتخاب کنید

افزونه Dimensions به شما امکان می دهد ابعاد دلخواه را در وردپرس تنظیم کنید. ویژگی های سفارشی اطلاعات اضافی هستند که می توانند در Google Analytics ردیابی شوند. این شامل نویسندگان، نوع پست، شناسه کاربری، دسته بندی، کاربران آنلاین و موارد دیگر می شود.

بهترین بخش استفاده از MonsterInsights این است که می‌توانید داده‌ها را در قسمت مدیریت وردپرس خود ببینید و نیازی به جابجایی بین تب یا پنجره ندارید.

برای مشاهده محبوب ترین نویسنده در سایت خود، به سادگی به بینش ها »گزارش ها و به تب “ابعاد” بروید.

نویسندگان برتر درباره MonsterInsights گزارش می دهند

برای اطلاعات بیشتر، می توانید راهنمای گام به گام ما را در مورد نحوه پیگیری نویسندگان در وردپرس دنبال کنید.

پاداش: نکاتی برای دریافت پست مهمان

از زمانی که گوگل شروع به کار بر روی لینک‌های متنی پولی کرد، شرکت‌های سئو و ارسال‌کنندگان هرزنامه به پست‌های مهمان تکیه کرده‌اند تا کنترل را از بین ببرند. به همین دلیل، مهم نیست که چقدر وبلاگ شما محبوب است، حداقل مقداری درخواست برای پست مهمان خواهید دید.

وقتی وبلاگ شما نسبتا جدید است و درخواست پست مهمان دریافت می کنید، واقعا هیجان زده می شوید. در این هیجان، شما معمولاً اشتباه می کنید که محتوای کم یا حتی کیفیت پایین را تأیید کنید.

برای کمک به شما، در اینجا قوانینی وجود دارد که فکر می کنیم باید هنگام دریافت پست مهمان از آنها پیروی کنید.

بپرسید چه کلمه کلیدی یا لینک ورودی را می خواهید؟

شما نمی خواهید به سایت های هرزنامه مانند پورن، چاپگرهای جوهر افشان، شرکت های بیمه اتومبیل و غیره پیوند دهید. همچنین نمی خواهید به یک کلمه کلیدی خاص پیوند دهید که به صنعت یا جایگاه شما مرتبط نیست.

اگر از وبلاگ نویسان مهمان خود نپرسید که چه کلمه کلیدی را هدف قرار می دهند یا به سایت های هرزنامه لینک می دهند، مقاله ای می نویسند که ارزش افزوده ای نخواهد داشت.

در این مرحله، اگر پست آنها را رد کنید، بد به نظر می رسد. بهتر است زمان را از دست ندهید و آن را از سر راه بردارید.

قبل از آخرین پست، ایده هایی برای موضوعات و خلاصه بخواهید

شرکت‌های سئو و ارسال‌کنندگان هرزنامه اغلب تمایل دارند مقالات از پیش نوشته شده داشته باشند. آنها می گویند می خواهیم به وبلاگ شما بنویسیم، اما ایده ای ارائه نمی دهند.

این احتمال وجود دارد که شما یک پست از پیش نوشته شده در تعدادی از سایت ها ارسال کنید. این برای سایت شما بد است زیرا تکرار محتوا می تواند به سئوی شما در وردپرس آسیب برساند.

همیشه بهترین کار این است که از آنها ایده هایی در مورد یک موضوع به همراه خلاصه یا طرح کلی مقاله بخواهید. این به شما نشان می دهد که چقدر برای نوشتن پست واجد شرایط هستند و می توانید موضوع را تأیید یا رد کنید.

همچنین به شما کمک می کند تا پست های عمومی یا لیستی از پست هایی را که قبلاً توسط بسیاری از سایت های دیگر پوشش داده شده اند فیلتر کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه جذب و مدیریت موثر وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید آموزش های ما را در مورد نحوه انتخاب بهترین پلتفرم وبلاگ نویسی و انتخاب متخصص ما از میان افزونه های ضروری وردپرس برای همه وب سایت ها بررسی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدئویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیسبوک

پست نحوه جذب و مدیریت موثر وبلاگ نویسان مهمان در وردپرس اولین بار در روشا وب ظاهر شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا