آموزش وردپرس

نحوه به اشتراک گذاری پست های وبلاگ خود با خوانندگان (4 راه)

آیا به دنبال راه های اثبات شده برای به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ خود با خوانندگان وبلاگ برای افزایش بازدید خود هستید؟

اکثر افرادی که وبلاگ شما را می خوانند ، بر نمی گردند تا بررسی کنند که آیا پست های جدیدی ارسال کرده اید یا خیر. با به اشتراک گذاشتن پست های جدید خود با خوانندگان ، می توانید آنها را مجبور کنید تا به سایت شما بازگردند و به مشتریان برسند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید پست های وبلاگ جدیدی را که اخیراً ارسال کرده اید با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

چرا پست های وبلاگ خود را با خوانندگان به اشتراک می گذارید؟

نزدیک به 70 درصد از بازدیدکنندگانی که سایت شما را ترک می کنند دیگر هرگز برای بازدید باز نخواهند گشت. شما به عنوان صاحب وب سایت باید دلیلی برای بازگشت به او ارائه دهید.

یکی از بهترین روش ها برای به اشتراک گذاشتن پست های جدید وبلاگ با آنها است. اگر پست های وبلاگ شما تقریباً بارگیری نشده اند ، با ترغیب خوانندگان به خواندن مطالب جدید خود به موفقیت آنها کمک می کنید.

اگر یک فروشگاه آنلاین را اداره می کنید ، اشتراک گذاری پست های شما ارتباط را عمیق تر کرده و مشترکان را به مشتری تبدیل می کند. کسانی که سایتهای وابسته یا نظرات خود را اجرا می کنند ، بازدیدهای بیشتری از محتوای خود دریافت می کنند ، که به معنی کلیک و هزینه بیشتر است.

با این حال ، بیایید نگاهی به برخی از روش های مختلفی که می توانید پست های وبلاگ خود را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید ، بیاندازیم. به سادگی از پیوندهای سریع زیر استفاده کنید تا مستقیماً به روشی که می خواهید برای به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ خود استفاده کنید ، بروید.

  • پست های وبلاگ خود را با مشترکین پیام فشار به اشتراک بگذارید
  • پست وبلاگ خود را با لیست ایمیل خود به اشتراک بگذارید
  • پست های وبلاگ خود را با پیروان رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید
  • پست های وبلاگ خود را با مشترکین پیامک خود به اشتراک بگذارید

1. پست های وبلاگ خود را با مشترکین پیام Push به اشتراک بگذارید

یکی از ساده ترین و م effectiveثرترین روش ها برای به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ جدید با خوانندگان ، اعلان های فشار است.

اعلان فشار یک پیام پاپ آپ است که در رایانه های رومیزی و لپ تاپ برای مشترکان شما ارسال می شود.

اینها می توانند بسیار مثر باشند زیرا بلافاصله ظاهر می شوند ، مهم نیست که کجا هستند. لازم نیست منتظر بمانید تا ایمیل یا حساب های رسانه های اجتماعی خود را بررسی کنند تا پیام شما را ببینند.

در اینجا مثالی از ظاهر یک وبلاگ وجود دارد:

یک پست در وبلاگ PushEngage ارسال کنید

ساده ترین راه برای افزودن پست های فشار به وبلاگ وردپرس خود از طریق PushEngage است. این بهترین نرم افزار پیام رسانی فشار در بازار است که توسط بیش از 10000 کسب و کار استفاده می شود.

PushEngage

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم و ارسال اعلان های فشار ، راهنمای ما در مورد نحوه افزودن اعلان های فشار آنلاین به سایت وردپرس خود را مشاهده کنید.

هنگامی که افزونه را فعال و پیکربندی می کنید ، اعلان های فشار برای پست های جدید وبلاگ به طور خودکار در سایت شما فعال می شود.

به محض ارسال پست جدید ، پیام برای همه مشترکان شما ارسال می شود.

پیام فشار شامل عنوان پست وبلاگ شما و تصویر نمایش داده شده است. هنگامی که روی پیام کلیک می کنند ، به پستی در سایت شما هدایت می شوند.

2. پست های وبلاگ خود را با لیست ایمیل خود به اشتراک بگذارید

لیست ایمیل شما یکی از ارزشمندترین دارایی های کسب و کار شما و یکی از بهترین راه ها برای برقراری ارتباط با خوانندگان است.

مشترکان ایمیل که به لیست شما ملحق شده اند قبلاً هویت خود را تأیید کرده اند و به آنچه شما ارائه می دهید بسیار علاقه مند هستند ، که باعث می شود ایمیل های شما را باز کرده و به سایت شما بازگردند.

آیا هنوز لیست ایمیل خود را شروع نکرده اید؟ اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی با کیفیت بالا دریافت کنید.

توصیه می کنیم از یک تماس منظم استفاده کنید زیرا یکی از بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی مشاغل کوچک است.

تماس دائمی

تماس دائمی ابزارهایی را ارائه می دهد که مدیریت لیست ایمیل شما را آسان تر می کند ، مانند ردیابی و گزارش ساده ، ایمیل های نامحدود ، تقسیم بندی ، کتابخانه عکس و موارد دیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیم لیست ایمیل و ارسال ایمیل ، به راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیل به روش صحیح مراجعه کنید.

پس از تنظیم لیست ایمیل خود ، می توانید پست های وبلاگ خود را با لیست ایمیل خود به اشتراک بگذارید.

Constant Contact دارای تمام ابزارهایی است که برای شروع ارسال پست های وبلاگ خود به خوانندگان نیاز دارید ، از جمله توانایی جاسازی پست ها به طور مستقیم در ایمیل شما.

تماس دائمی ارسال یک وبلاگ

اگر به دنبال راههای خلاقانه برای به دست آوردن مشترکان بیشتر ایمیل هستید ، گزینه بله / خیر را اضافه کنید ، از ارتقاء محتوا استفاده کنید یا با پنجره های بازشو در سایت خود شروع کنید.

آیا به دنبال جایگزینی برای تماس معمولی هستید؟

ده ها سرویس ایمیل بازاریابی دیگر وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ، از جمله HubSpot ، Sendinblue و ConvertKit.

3. پست های وبلاگ خود را با پیروان رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

شبکه های اجتماعی مکانی عالی برای ارتباط با شبکه ای از میلیاردها نفر ، ایجاد دنبال کننده و ارسال ترافیک به سایت شما هستند.

برای ایجاد یک مخاطب وفادار ، باید از طریق تعامل با کاربران ، ارسال به روز رسانی و به اشتراک گذاری مطالب خود با آنها ارتباط برقرار کنید.

ما مرتباً آخرین پست های وبلاگ خود را با مخاطبان خود به اشتراک می گذاریم توییتر و فیس بوک.

نمونه ای از اشتراک گذاری WPBeginner در فیس بوک

با این حال ، مشکل بزرگ به اشتراک گذاری دستی پست های وبلاگ شما در رسانه های اجتماعی این است که ارسال آن می تواند زمان زیادی طول بکشد.

خوشبختانه می توانید سایت وردپرس خود را به صورت خودکار انجام دهید تا به محض ارسال یک پست جدید ، به طور خودکار در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

ساده ترین راه برای انجام این کار از طریق Uncanny Automator است. این بهترین افزونه خودکار وردپرس است که به شما امکان می دهد بدون نوشتن کد ، گردش کار خودکار ایجاد کنید.

اتومات عجیب

این برنامه با بیش از 50 افزونه ، ابزار و برنامه مختلف از جمله شبکه های اجتماعی معروف مانند فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام متصل می شود.

اگر می خواهید پست های وبلاگ خود را در فیس بوک به اشتراک بگذارید ، راهنمای ما را در مورد نحوه ارسال خودکار از وردپرس به فیس بوک بررسی کنید. برای توییتر ، راهنمای ما در مورد نحوه توییت کردن خودکار هنگام ارسال یک پست جدید در وردپرس را ببینید.

هنگامی که اتوماسیون شما تنظیم می شود ، به محض ارسال یک پست وبلاگ جدید ، به طور خودکار پست های وبلاگ شما را با پیروان رسانه های اجتماعی شما به اشتراک می گذارد.

4. پست های وبلاگ خود را با مشترکین پیامک خود به اشتراک بگذارید

ارسال پیامک می تواند راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن پست های جدید شما با خوانندگان باشد. پیام های متنی نه تنها نرخ باز شدن بسیار بالایی دارند ، بلکه مردم پیام های متنی خود را تقریباً بلافاصله بررسی می کنند.

اولین چیزی که برای ارسال پیامک به مشترکین خود نیاز دارید ارائه دهنده بازاریابی پیامکی است.

ما توصیه می کنیم از Sendinblue استفاده کنید زیرا یکی از بهترین ارائه دهندگان بازاریابی ایمیلی است که به شما امکان می دهد پیامک ارسال کنید.

ارسال کننده

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ما در مورد نحوه ارسال پیامک به کاربران وردپرس خود را ببینید.

پس از تنظیم حساب خود ، می توانید پست های وبلاگ خود را از طریق پیام کوتاه با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید. شما کنترل کاملی بر گیرندگان ، پیام ، زمان ارسال و موارد دیگر خواهید داشت.

نمونه ای از پیامک

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا نحوه اشتراک گذاری پست های وبلاگ خود را با خوانندگان خود بیاموزید. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را بین لیست های رسمی نام دامنه مشاهده کنید و کارشناسان ما بهترین نرم افزار چت بات ها را برای سایت شما انتخاب کنند.

اگر از این مقاله خوشتان آمد ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی در وردپرس به کانال یوتیوب ما بپیوندید. همچنین می توانید ما را در سایت پیدا کنید توییتر و فیس بوک.

پست نحوه اشتراک گذاری پست های وبلاگ خود با خوانندگان (4 راه) اولین بار در روشا وب ظاهر شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا