آموزش وردپرس

نحوه ارسال خودکار در فیس بوک از وردپرس

آیا می خواهید پست های وبلاگ شما به طور خودکار از سایت وردپرس شما در فیس بوک ارسال شوند؟

فیس بوک با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال یکی از بزرگترین سایت های رسانه های اجتماعی در جهان است. اشتراک گذاری پست های وبلاگ در آنجا به افزایش بازدید صفحات و افزایش ترافیک به سایت شما کمک می کند.

در این مقاله به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید هر بار که یک پست جدید در وبلاگ وردپرس ارسال می کنید ، به طور خودکار در فیس بوک پست کنید.

چرا پیام های وردپرس را به طور خودکار در فیس بوک به اشتراک می گذارید؟

ساده ترین راه برای ایجاد فالوور و در ارتباط ماندن با کاربران ایجاد یک لیست ایمیل است. با این وجود ، پایگاه عظیمی از کاربران سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک را نمی توان نادیده گرفت.

به عنوان بزرگترین سایت رسانه های اجتماعی ، فیس بوک بیش از دو میلیارد کاربر فعال دارد. این مخاطبان جهانی می توانند منبع بزرگی از ترافیک به سایت وردپرس شما شوند.

برای ایجاد مخاطب قوی باید با کاربران فیس بوک ارتباط برقرار کنید. این بدان معناست که به نظرات پاسخ دهید ، محتوا را به اشتراک بگذارید و به روزرسانی های منظم را در فیس بوک ارسال کنید.

این می تواند شگفت انگیز باشد ، بنابراین ما یک تقلب برای رسانه های اجتماعی کامل برای وردپرس گردآوری کرده ایم تا به شما در شروع کار کمک کند.

با این حال ، بیایید نگاهی به نحوه ارسال آسان پست در فیس بوک هنگام ارسال یک پست جدید در وردپرس بیندازیم.

با استفاده از Uncanny Automator به صورت خودکار از وردپرس به Facebook ارسال کنید

Uncanny Automator بهترین افزونه خودکار وردپرس است که به ایجاد گردش کار خودکار بدون نوشتن کد کمک می کند.

این برنامه با بیش از 50 افزونه و هزاران برنامه از جمله Facebook ، Google Drive ، Slack ، Asana ، Twitter ، Instagram و موارد دیگر متصل می شود.

اتومات عجیب

یک نسخه رایگان در دسترس است و 1000 اعتبار رایگان برای استفاده در فیس بوک به شما می دهد. پس از استفاده از این اعتبارات ، برای ادامه ارسال خودکار در فیس بوک به یک حساب حرفه ای یا بالاتر نیاز دارید.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و اجرای افزونه Uncanny Automator است. برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای گام به گام نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال شدن از شما خواسته می شود که نسخه رایگان Uncanny Automator را نیز نصب کنید. این نسخه سبک از افزونه دارای ویژگی های محدود است اما به عنوان پایه ای برای نسخه حرفه ای عمل می کند.

سپس ، باید به آن بروید Automator »مجوز فعال سازی صفحه کلید مجوز خود را وارد کنید. می توانید این اطلاعات را در حساب کاربری خود در وب سایت Uncanny Automator پیدا کنید.

کلید تعجب آور مجوز خودرو

صفحه فیس بوک خود را به Uncanny Automator وصل کنید

قبل از شروع به ایجاد اتوماسیون فیس بوک ، باید صفحه فیس بوک خود را به Uncanny Automator متصل کنید.

برای انجام این کار ، به خودکار »تنظیمات و بر روی تب Facebook کلیک کنید. هنگامی که در آنجا هستید ، باید روی دکمه ورود به صفحات Facebook کلیک کنید.

روی دکمه Connect Facebook Pages کلیک کنید

پس از کلیک روی این دکمه ، پنجره ای ظاهر می شود که می توانید وارد حساب فیس بوک خود شوید.

پس از ورود به سیستم از شما س askedال می شود که آیا می خواهید همچنان به Uncanny Automator اجازه دهید نام و تصویر نمایه شما را دریافت کند. شما باید روی دکمه “ادامه به عنوان” کلیک کنید.

روی دکمه Continue کلیک کنید

سپس از شما سال می شود که آیا می خواهید از حساب تجاری اینستاگرام با Uncanny Automator استفاده کنید. ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید حتی اگر قصد ایجاد گردش کار خودکار با اینستاگرام را دارید.

برای این آموزش ، فقط روی دکمه بعدی کلیک کنید.

می توانید Uncanny Automator را به حساب تجاری Instagram خود متصل کنید

سپس لیستی از صفحات فیس بوک خود به شما نشان داده می شود. شما باید یکی را که می خواهید برای آن پست ارسال کنید انتخاب کرده و سپس روی دکمه Next کلیک کنید.

صفحه ای را که می خواهید در آن منتشر شود انتخاب کنید

پس از انجام این کار ، از شما خواسته می شود به Uncanny Automator اجازه دهید برخی کارها را از طریق حساب اینستاگرام و صفحه فیس بوک خود انجام دهد.

شما باید به گزینه های مربوط به صفحه فیس بوک بله پاسخ دهید و سپس باید روی دکمه Done کلیک کنید.

برای یک ماشین غیرمنتظره مجوز دهید

اگر قصد ایجاد اتوماسیون اینستاگرام با استفاده از Uncanny Automator را دارید ، باید به گزینه های Instagram نیز بله پاسخ دهید.

Uncanny Automator اکنون به Facebook متصل است و برای تکمیل نصب باید روی دکمه OK کلیک کنید.

Uncanny Automator اکنون به Facebook متصل شده است

ارسال خودکار فیس بوک از Uncanny Automator

ما اکنون آماده ایجاد یک گردش کار خودکار برای تبلیغات فیس بوک هستیم. Uncanny Automator آن را “دستور العمل” می نامد. فقط کافی است به خودکار »افزودن جدید صفحه برای ایجاد اولین دستور العمل خود.

از شما خواسته می شود انتخاب کنید که آیا می خواهید یک دستور “متصل” یا “همه” ایجاد کنید. دستور آشپزی. شما باید “کاربران متصل” را انتخاب کرده و سپس روی دکمه تأیید کلیک کنید.

facebookuncannyrecipetype نحوه ارسال خودکار در فیس بوک از وردپرس

اکنون می توانید ساخت اولین دستور خود را برای Uncanny Automator شروع کنید.

ابتدا باید عنوان را اضافه کنید. ما دستور غذا را “ارسال خودکار در فیس بوک” می نامیم و آن را در قسمت عنوان تایپ می کنیم.

عنوان اضافه کنید

در مرحله بعد ، باید حالت را تنظیم کنید که عمل را فعال می کند. ما می خواهیم هر بار که یک پست در وردپرس ارسال می شود ، در فیس بوک پست بگذاریم. سپس باید روی نماد وردپرس در بخش “انتخاب ادغام” کلیک کنید.

اکنون لیستی از کارخانه های وردپرس را مشاهده خواهید کرد. شما باید عبارت “انتشار” را جستجو کرده و ماشه ای به نام “نوع کاربر پست با اصطلاح طبقه بندی طبقه بندی” را انتخاب کنید.

لیستی از کارخانه های وردپرس را مشاهده خواهید کرد

برای این آموزش ، ما می خواهیم هنگام ارسال یک پست وبلاگ ، نه یک صفحه ، در فیس بوک پست بگذاریم. سپس نوع پست را برای ارسال تغییر می دهیم و بقیه تنظیمات را بدون تغییر می گذاریم. فراموش نکنید که با کلیک روی دکمه ذخیره ، تنظیمات خود را ذخیره کنید.

تغییر نوع پست به پیام

اگر فقط می خواهید انواع خاصی از محتوا در فیس بوک ارسال شود ، می توانید با انتخاب گزینه های مناسب از منوی کشویی Taxonomy and Taxonomy ، یک دسته یا برچسب را انتخاب کنید.

در مرحله بعد ، باید اقدامی را که در هر بار ارسال پست انجام می شود ، انتخاب کنید. با کلیک روی دکمه “افزودن اقدام” شروع کنید.

روی دکمه Add Action کلیک کنید

اکنون باید لیستی از خدمات یکپارچه که توسط Uncanny Automator پشتیبانی می شود را مشاهده کنید. فقط روی دکمه Facebook کلیک کنید.

روی دکمه Facebook کلیک کنید

اکنون لیستی از اقدامات Facebook را مشاهده خواهید کرد. شما باید گزینه “ارسال به صفحه فیس بوک” را انتخاب کنید.

facebookuncannypublishposttofacebook نحوه ارسال خودکار در فیس بوک از وردپرس

اگر به بیش از یک صفحه فیس بوک وارد شده اید ، باید صفحه ای را که می خواهید در آن پست کنید انتخاب کنید.

در مرحله بعد ، باید پیام را در کادر متنی “پیام” تایپ کنید که می خواهید در هر پست در صفحه فیس بوک شما ظاهر شود.

صفحه فیس بوک را که می خواهید در آن پست ارسال کنید انتخاب کنید

در مرحله بعد ، باید عنوان و آدرس پست را به پست اضافه کنید. برای شروع خط جدید باید کلید Enter را فشار دهید ، سپس باید روی دکمه ستاره در سمت راست کادر پیام کلیک کنید.

روی نماد ستاره کلیک کنید

اکنون باید روی نماد پیکان زیر کنار “ارسال کاربر” کلیک کنید تا به فیلدهایی که اطلاعات مربوط به پست منتشر شده را اضافه می کنند ، دسترسی پیدا کنید.

نشانه های موجود شامل نوع و عنوان پست ، آدرس اینترنتی و محتوای پست و موارد دیگر است. برای درج پیام ، باید روی “انتشار عنوان” کلیک کنید.

روی عنوان پست کلیک کنید تا در پیام قرار گیرد

برای افزودن آدرس اینترنتی به سطر خود ، مراحل مشابه را دنبال کنید. اکنون این پست باید مانند تصویر زیر باشد و می توانید آن را متناسب با سایت وردپرس و صفحه فیس بوک خود سفارشی کنید.

پیام تکمیل شده

فراموش نکنید که برای ذخیره عملکرد خود ، روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

اگر دوست دارید ، می توانید تنظیم کنید تا قبل از ارسال Uncanny Automator در Facebook ، تأخیر اضافه کنید. به این ترتیب می توانید پست را برای زمانی برنامه ریزی کنید که مخاطبان شبکه های اجتماعی شما بیشترین فعالیت را داشته باشند.

شما باید ماوس را روی سوئیچ Live در سمت راست حرکت دهید تا دکمه تاخیر ظاهر شود. هنگامی که روی آن کلیک می کنید ، می توانید انتخاب کنید که آیا عمل پس از تأخیر زمانی خاص فعال می شود یا در تاریخ و زمان خاصی.

فعال سازی پس از تاخیر زمانی خاص یا تاریخ و زمان

حالا دستور شما کامل است اما غیرفعال است. ماشه و عمل تنظیم شده است اما با ارسال یک پست جدید فعال نمی شود. برای تغییر این مورد ، باید دکمه سوئیچ را از پیش نویس به Live تغییر دهید.

سوئیچ ضامن را از پیش نویس به Live منتقل کنید

اکنون که دستور شما زنده است ، دفعه بعد که در سایت وردپرس خود پست می گذارید ، یک پست در صفحه فیس بوک شما نیز ارسال می شود.

برای آزمایش این ، ما یک پست وبلاگ جدید در سایت آزمایش خود قرار دادیم ، و بنابراین این پست در صفحه فیس بوک ما ظاهر شد.

به این ترتیب این پست در صفحه فیس بوک ما ظاهر شد

اگر می بینید که تصویر کوچک تصویر صحیح ظاهر نمی شود ، می توانید راهنمای ما را در مورد نحوه رفع مشکل تصویر کوچک فیس بوک در وردپرس مشاهده کنید.

امیدواریم این آموزش به شما کمک کرده باشد که چگونه پست خودکار را از وردپرس به Facebook ارسال کنید.

ممکن است بخواهید نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیل به روش صحیح را بیاموزید ، یا لیست برنامه های افزودنی ضروری ما را برای توسعه سایت خود بررسی کنید.

اگر از این مقاله خوشتان آمد ، لطفاً برای آموزش های ویدئویی در وردپرس به کانال یوتیوب ما بپیوندید. همچنین می توانید ما را در سایت پیدا کنید توییتر و فیس بوک.

پست نحوه ارسال خودکار در فیس بوک از وردپرس برای اولین بار در روشا وب ظاهر شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا