آموزش وردپرس

نحوه ارسال ایمیل آزمایشی از وردپرس (راه آسان)

آیا می خواهید بررسی کنید که آیا سایت وردپرس شما با موفقیت ایمیل ارسال می کند؟

وردپرس به دلایل مختلف، از بازنشانی ایمیل‌ها در پسورد گرفته تا رسید خرید، ایمیل‌هایی را برای شما و کاربران سایتتان ارسال می‌کند. به همین دلیل بسیار مهم است که بررسی کنید آیا سایت شما به طور قابل اعتماد ایمیل ارسال می کند یا خیر.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه از وردپرس یک ایمیل بررسی بفرستید تا مطمئن شوید هیچ مشکلی در پیکربندی ایمیل شما وجود ندارد.

نحوه ارسال ایمیل آزمایشی از وردپرس (راه آسان) 8

چرا بررسی کنید که ایمیل وردپرس شما قابل اعتماد کار می کند؟

اغلب ما می شنویم که کاربران با وردپرس مشکل ارسال ایمیل ندارند. این یک مشکل است زیرا برای اجرای روان سایت خود به ایمیل متکی هستید.

نوشته های مشابه

به عنوان مثال، سایت شما ایمیل هایی برای خوشامدگویی به کاربران جدید، بازنشانی رمزهای عبور گم شده، ارسال فرم های سفارش ارسال می کند و زمانی که کاربر جدیدی ثبت نام کرد یا شخصی فرم تماس شما را پر کرد، به شما اطلاع می دهد.

چند کار وجود دارد که می توانید برای بهبود قابلیت اطمینان ایمیل وردپرس خود انجام دهید. برای مثال، توصیه می کنیم ایمیل خود را از طریق یک ارائه دهنده خدمات SMTP مورد اعتماد ارسال کنید و گزارش های ایمیل های ارسال شده توسط سایت خود را تنظیم کنید تا بتوانید موفقیت آنها را پیگیری کنید.

هنگامی که برای اولین بار سایت وردپرس یا سرویس SMTP خود را راه اندازی می کنید، عاقلانه است که با ارسال یک ایمیل بررسی، تأیید کنید که ایمیل سایت شما به درستی کار می کند.

با این حال، بیایید نحوه ارسال یک ایمیل آزمایشی از وردپرس را بررسی کنیم.

نحوه ارسال ایمیل آزمایشی از وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه WP Mail SMTP را نصب و اجرا کنید. برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در مرحله بعد، باید افزونه را برای کار با سرویس ایمیل SMTP خود پیکربندی کنید. WP Mail SMTP Wizard شما را گام به گام راهنمایی می کند، یا می توانید آموزش های ما را در مورد نحوه پیکربندی WP Mail SMTP با Sendinblue، Gmail، Microsoft Outlook، Amazon SES یا میزبان وب خود دنبال کنید.

WP Mail SMTP را برای کار با سرویس ایمیل SMTP خود تنظیم کنید
نحوه ارسال ایمیل آزمایشی از وردپرس (راه آسان) 9

پس از اتمام راه‌اندازی WP Mail SMTP، می‌توانید یک ایمیل آزمایشی ارسال کنید تا مطمئن شوید که درست تنظیم شده است.

برای این کار باید دسترسی داشته باشید WP Mail SMTP »ابزارها در منوی مدیریت خود، در آنجا صفحه «بررسی ایمیل» را خواهید دید. به‌طور پیش‌فرض، ایمیل آزمایشی به آدرس ایمیل مدیر وب‌سایت شما ارسال می‌شود، اما می‌توانید با تایپ یک آدرس ایمیل دیگر در قسمت «ارسال به»، آن را تغییر دهید.

به WP Mail SMTP »Tools بروید
نحوه ارسال ایمیل آزمایشی از وردپرس (راه آسان) 10

توصیه می‌کنیم تنظیمات «HTML» را روی «روشن» ذخیره کنید، اما اگر می‌خواهید یک ایمیل استاندارد ارسال کنید، می‌توانید آن را خاموش کنید.

هنگامی که از تنظیمات راضی هستید، فقط روی دکمه “ارسال ایمیل” کلیک کنید و یک ایمیل بررسی به آدرسی که وارد کرده اید ارسال می شود.

نمایش نتایج آزمون ایمیل

هنگامی که WP Mail SMTP سعی می کند ایمیل آزمایشی را ارسال کند، بازخورد فوری در مورد موفقیت آمیز بودن یا نبودن آزمون به شما می دهد.

اگر ایمیل وردپرس شما به درستی تنظیم شده باشد، ایمیل آزمایشی بدون هیچ مشکلی ارسال می شود. “موفقیت!” پیامی روی صفحه نمایش داده می شود.

WP Mail SMTP موفقیت آمیز!  پیام
نحوه ارسال ایمیل آزمایشی از وردپرس (راه آسان) 11

اکنون می خواهید بررسی کنید و ببینید آیا ایمیل برای بررسی واقعاً به آدرس ایمیلی که به آن ارسال شده است رسیده است یا خیر.

شما باید ایمیلی مانند این زیر را در صندوق ورودی خود پیدا کنید. اگر چنین است، تبریک می گویم! ایمیل در سایت وردپرس شما به درستی کار می کند.

WP Mail SMTP موفقیت آمیز!  پست الکترونیک
نحوه ارسال ایمیل آزمایشی از وردپرس (راه آسان) 12

اما اگر در تنظیمات ایمیل شما مشکلی وجود داشته باشد، ایمیل آزمایشی به هیچ وجه ارسال نخواهد شد.

پیامی برای تشریح خطا یا مشکل به همراه برخی از مراحلی که می توانید برای رفع آن انجام دهید به شما نمایش داده می شود.

پیام ناموفق در WP Mail SMTP
نحوه ارسال ایمیل آزمایشی از وردپرس (راه آسان) 13

پس از انجام مراحل عیب یابی، باید یک ایمیل آزمایشی دیگر ارسال کنید تا تایید کنید که ایمیل وردپرس شما در حال حاضر کار می کند.

اگر تنظیمات دامنه نیاز به تغییر دارد

حتی اگر ایمیل آزمایشی موفقیت آمیز بود، ممکن است پیامی دریافت کرده باشید که جزئیات برخی از مشکلات را نشان می دهد. این به این دلیل است که آزمایش بررسی می کند که دامنه آدرس «از» شما به درستی در سوابق DNS شما تنظیم شده است.

این می تواند توانایی تحویل ایمیل شما را بهبود بخشد تا مسدود یا به پوشه هرزنامه ارسال نشود.

این پست تمام مسائل را به تفصیل و توضیح می دهد و پیوندهای گام به گام به راهنماهایی ارائه می دهد که به شما کمک می کند رکوردهای DNS خود را به درستی پیکربندی کنید.

اعلان بررسی دامنه WP Mail SMTP
نحوه ارسال ایمیل آزمایشی از وردپرس (راه آسان) 14

پس از اتمام رفع مشکلات، باید یک ایمیل آزمایشی دیگر ارسال کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند.

اگر به کمک حرفه ای نیاز دارید

بسیاری از مبتدیان متوجه می شوند که تنظیم ایمیل آنها در وردپرس پیچیده است. خوشبختانه، اگر نمی توانید ایمیل وردپرس را به تنهایی کار کنید، می توانید از یک متخصص بخواهید که آن را برای شما تنظیم کند.

خبر خوب این است که مجوز WP Mail SMTP Elite شامل تنظیمات دستکش سفید است. این بدان معنی است که شخصی از تیم متخصص خود تنظیمات ایمیل شما را برای شما تنظیم می کند.

امیدواریم این راهنما به شما در یادگیری نحوه ارسال یک ایمیل آزمایشی از وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید نحوه دریافت دامنه رایگان را بیاموزید یا لیست افزونه هایی را که باید سایت شما را افزایش دهند بررسی کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیسبوک

پست نحوه ارسال ایمیل آزمایشی از وردپرس (راه آسان) اولین بار در روشا وب ظاهر شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا