بازاریابی محتوا

افزایش ترافیک ارگانیک بیشتر از طریق پست های صفحه

آه ، ترافیک ارگانیک – میوه شیرین کار بازاریابی دیجیتال ما. شما انتظار ندارید که باغ سیب با جادو از زمین کاشته شود و نباید انتظار داشته باشید که ترافیک ارگانیک به خودی خود به سایت شما سرازیر شود. درست مانند آن سیب های خوشمزه Honeycrisp ، حمل و نقل ارگانیک نیز باید پرورش داده شود. بنابراین ما در مورد “صفحات صفحه” صحبت خواهیم کرد. یکی از مناسب ترین نام ها در بازاریابی دیجیتال ، ستون ها از محتوای یک وب سایت پشتیبانی می کنند و به نوبه خود باعث این ترافیک ارگانیک شیرین و شیرین می شوند.

صفحه به صفحه چیست؟

صفحات صفحات ، که گاهی اوقات محتویات اصلی نامیده می شوند ، صفحات وب یا مقالاتی هستند که به عنوان نقطه کانونی مهمترین مطالب سایت شما عمل می کنند. ما دوست داریم صفحات صفحه را به عنوان “____ راهنمای نهایی” در نظر بگیریم. به عنوان مثال ، در اینجا راهنمای نهایی ما برای بازاریابی دیجیتال برای تولید کنندگان است.

هنگام مرور در راهنما ، به وسعت اطلاعاتی که پوشش می دهیم توجه کنید – حتی واژه نامه ای نیز دارد. این فقط به این دلیل نیست که ما یک علاقه مند به بازاریابی دیجیتال هستیم ، بلکه به این دلیل است که یک صفحه صفحه عالی باید تمام زمینه های موضوع را لمس کند و کاربران را تشویق کند تا حتی بیشتر به کاوش بپردازند. برای به دست آوردن کاربران بیشتر به سایت شما ، صفحات صفحه باید به وبلاگ ها یا مقالاتی با وسعت کمتر و دارای جزئیات مرتبط با موضوع صفحه پیوند دهند.

نوشته های مشابه

به چرخ دوچرخه فکر کنید ، صفحه صفحه یک وب سایت قطب است و پیوندها پیوندهایی به مقالات مرتبط و خاص هستند. این گونه است که معمولاً خوشه ای از تم ها نامیده می شود. صفحات یا وبلاگ هایی که یک صفحه هاب را احاطه کرده اند و یک موضوع گسترده را پوشش می دهند. اینگونه دوستان ما در Hubspot آن را نشان دادند.

Hubspot Topic Clusters افزایش ترافیک ارگانیک بیشتر از طریق پست های صفحه

همانطور که خاک و آب و هوا تعیین می کند که یک کشاورز در چه محصولاتی رشد می کند ، صفحات صفحات نیز مشخص می کنند که یک سایت در چه محتوایی شناخته می شود.

چرا صفحات صفحه؟

اینترنت همیشه در حال تغییر است. تو می دانی که. داغ ترین میم امروز آشغال های فردا است.

نحوه جستجو نیز تغییر می کند. فناوریهای جستجوی صوتی روز به روز در حال توسعه است و در نتیجه افراد بیشتری از آن استفاده می کنند. شما آنها را بزرگسالان و بزرگسالان را دیدید که فریاد می زدند “Hey Siri!” در i آنهاپرستار بچه آیفون هایی که نه تنها در اینترنت ، بلکه شاید درباره خود نیز به دنبال پاسخ هستند.

گوگل و سایر موتورهای جستجو الگوریتم های جستجوی خود را برای بازتاب بیشتر تماس های ما برای جستجو ایجاد کرده اند.

اگر سن شما به اندازه کافی بالا است ، ممکن است زمانی را به خاطر بیاورید که بهترین روش برای جستجوی کلمات کلیدی مانند “شیرهای دیترویت + صاحبان تیم” بود. تنها مشکل این است که مردم عادی در کلمات کلیدی صحبت نمی کنند ، آنها در مورد موضوعات صحبت می کنند.

گوگل ، پادشاه جستجو ، این موضوع را در سال 2013 هنگامی که یک بازنگری جامع در الگوریتم جستجوی خود به نام مرغ مگس خوار معرفی کردند ، متوجه شد.

همانطور که در اینجا توسط موتور جستجوی مجلات گزارش شده است ، گوگل سه هدف اصلی با مرغ مگس خوار داشت:

  • بهبود جستجوی تماس
  • جستجو را انسانی تر کنید
  • اصول جستجوی صوتی را بسازید

این پیشرفت ها به جستجوی Google اجازه می دهد تا کمتر به کلمات کلیدی تکیه کرده و تمرکز بیشتری بر روی هدف کاربر داشته باشد. کاربر واقعاً سعی می کند به چه سالی پاسخ دهد؟

به توضیح گوگل در مورد الگوریتم جستجوی خود بروید و آن را خواهید یافت ، “برای بازگشت نتایج مرتبط به پرس و جو ، ابتدا باید مشخص کنیم که به دنبال چه اطلاعاتی هستید قصد پشت درخواست شما “

پس از پرنده مرغ مگس خوار ، گوگل دیگر فهرست کلمات کلیدی را اضافه نکرد و امیدوار بود نتایج با هدف کاربر مطابقت داشته باشد.

در حال حاضر ، گوگل در تلاش است تا دریابد که شما از چه چیزی می پرسید و چه منابعی را می تواند برای بهترین پاسخ به این سوالات ارائه دهد.

بنابراین این چه ربطی به نمایش صفحات دارد؟ خوب ، به همین دلیل است که صفحات صفحه یک محرک بزرگ برای ترافیک ارگانیک هستند. برای یافتن بهترین پاسخ ها برای جستجوهای کاربران ، الگوریتم های موتور جستجو باید به صفحات وب تکیه کنند که سطح تخصصی را نشان می دهند. یک صفحه صفحه ، با پیوند دادن به مقالات دقیق تر و بررسی حوزه موضوعی گسترده ، مبنایی برای ایجاد اعتماد در موضوع است.

سازماندهی محتوای شما در اطراف یک صفحه صفحه نیز باعث می شود موتورهای جستجو سریع بتوانند سایت شما را خزند.

(برای شروع راهبردهای SEO کمک بیشتری می خواهید؟ مقاله ما را در مورد 5 استراتژی سئو موثر B2B بررسی کنید)

صفحات صفحه نه تنها گوگل را راضی می کنند ، بلکه برای انسانها نیز بسیار جذاب هستند. همه ما در اینترنت در یک سوراخ خرگوش گم شده بودیم ، یک شب شما به دنبال “قوانین تگزاس آنها را نگه دارید” هستید و ناگهان ، ساعت دو شب و مات و تار هستید ، در حال تماشای رکوردهای YouTube از سری جهانی 2003 پوکر

ستونهای ستون ، در بسیاری از موارد ، می توانند منبع آن شیرجه های عمیق باشند. ما اغلب با جستجوی گسترده ای برای موضوعات شروع می کنیم و به خوشه موضوعات خود ادامه می دهیم. این باعث می شود کاربران بیشتری درگیر شوند ، که زمان بیشتری را در سایت شما صرف می کنند و به احتمال زیاد به منابع شما باز می گردند.

حالا که فهمیدید چرا ، در اینجا چگونگی آن آمده است.

نحوه ایجاد صفحات صفحه

مرحله 1 – یک موضوع را انتخاب کنید

این مبحث باید آنقدر وسیع باشد که محتویات زیادی در زیر چتر خود داشته باشد اما آنقدر وسیع نباشد که در هنگام مخلوط کردن سایر نتایج موتورهای جستجو از بین برود.

بر خلاف دوست ما ، کشاورز ، محصولاتی که معمولاً با آب و هوای محل زندگی او تعیین می شود ، موضوع شما توسط سایت و تجارت شما تعیین می شود.

به عنوان مثال. ما صفحه ای را برای EOS ایجاد کردیم ، شرکتی که بر کمک به کارآفرینان برای ایجاد کسب و کار خود تمرکز دارد ، به نام راهنمای موثر برای ملاقات با کارآفرینان و تیم های مشاغل کوچک.

این موضوع در نقطه شیرین قرار دارد (بنابراین بگذارید خودمان بگوییم). اگر موضوع را به گونه ای گسترش دهیم که فقط یک “راهنمای م effectiveثر ملاقات” باشد ، نمی توانیم صفحه صفحه خود را از سایر صفحاتی که در آن رقابت می کنیم متمایز کنیم.

به همین ترتیب ، اگر موضوع را مشخص تر کنیم ، راهنمای ملاقات تیمی م effectiveثر برای کارآفرینان و مشاغل کوچک در صنعت تحقیقات دریایی ، جذب مخاطب بسیار خاص و پیوند دادن مطالب مرتبط بسیار زیاد است.

هنگام انتخاب موضوع ، توجه به تمرکز گوگل بر درک هدف کاربر بسیار مهم است:

  • سعی می کنید چه مشکلاتی را برای مشتریان خود حل کنید؟
  • مشتریان احتمالی چه نوع سوالاتی می پرسند؟

فرض کنید شما یک وب سایت کوچک فروشگاه گیتار را اداره می کنید. شما می خواهید ترافیک را به سمت کاربرانی که قصد خرید گیتار دارند ، سوق دهید.

راهنمای خرید اولین گیتار الکتریک شما یک موضوع جامد خواهد بود. گسترده است ، اما می تواند برای بخش جدیدی از مخاطبان هدف شما مفید باشد. همچنین موضوعی است که می تواند منجر به محتوای بسیار خاص تری شود ، مانند “بهترین پدال های گیتار به صدای گیتار جاز”.

مرحله 2 – کلمات کلیدی تحقیق کنید

اکنون قبل از شروع به ساختن “راهنمای حل کردن چهره برای خرید اولین گیتار الکتریک” ، ممکن است بخواهید مدتی را در مورد کلمات کلیدی موردنظر برای رتبه بندی صفحات خود اختصاص دهید.

سپس آن کلمات کلیدی را بردارید و ببینید چه ایده های مرتبط با محتوایی را می توانید ترسیم کنید. به یاد داشته باشید ، برای موفقیت یک صفحه ، نیاز به محتوا برای لنگر انداختن آن است. آیا موضوع و کلمات کلیدی مرتبط شما به طور طبیعی محتوای مرتبط اضافی را برمی انگیزد؟

مرحله 3 – صفحه صفحه خود را شرح دهید

هنگامی که موضوع صفحه و تحقیقات کلمات کلیدی شما انتخاب می شود ، ایده هایی برای محتوا خواهید داشت که می خواهید ایجاد کنید.

قبل از شروع به ایجاد محتوا ، این یک نکته عالی برای انتقال همه طوفان مغزی به طرح کلی تخته سفید از یک طرح جامد بتنی است. وقتی صفحه صفحه خود را توصیف می کنید ، بینش مهمی در مورد نوع محتوایی که متعلق به صفحه صفحه است ، و اینکه چه نوع محتوا را باید برای خوشه موضوعات اطراف آن نگه دارید ، به دست خواهید آورد. در اینجا همچنین می توانید نحوه ترکیب کلمات کلیدی مورد بررسی را تعیین کنید. صفحه خود را به بخش هایی تقسیم کنید ، آن را طراحی کنید!

یک طرح کلی می تواند برنامه حمله شما باشد و باید به شما و تیم شما در درک محدوده پروژه کمک کند. پس از اتمام طرح کلی صفحه خود ، مرحله بعدی شروع به ایجاد است.

ایجاد صفحات صفحه آسان نیست. اگر می خواهید در مورد صفحات صفحه بیشتر بدانید یا برای شروع استراتژی بهینه سازی موتور جستجوی وب سایت خود به کمک نیاز دارید ، خوشحال می شویم که به گروه کل مغز کمک کنیم. این اولین سوارکاری ما نیست.

به زمان بسیار زیاد ؛ نخواند

به طور خلاصه ، صفحه صفحه یک صفحه وب طولانی است که موضوعی گسترده ، پیوند به صفحات وب یا مقالات مفصل تر را پوشش می دهد. موتورهای جستجو در طول زمان تغییر کرده اند تا ترافیک ارگانیک را به صفحات وب از این نوع وارد کنند و آنها را برای یک استراتژی جامع ورودی ضروری کند.

اگر می خواهید ترافیک ارگانیک به سایت خود را جدی بگیرید ، صفحات صفحه ، همانطور که از نامش پیداست ، مکانی عالی برای شروع است. این کار بسیار زیادی است اما وقتی بازدیدکنندگان سایت شروع به گردش می کنند ، متوجه می شوید که آب آن ارزش فشردن را دارد.

هنوز بدنبال پاسخ هستید؟ ما می توانیم کمک کنیم!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا